اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی FTZ

اتوکلاو

اتوکلاو دندانپزشکی چیست ؟

دستگاه اتوکلاو یکی از مهم ترین دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی است که با استفاده از حرارت بخار آب تحت فشار، برای استریل کردن به کار می رود. همچنین  وسیله ای  برای استریل کردن ابزارهای مورد استفاده در دندانپزشکی است.

  شکل این دستگاه به صورت یک استوانه ی در دار است. در ابعاد صنعتی طول دستگاه های اتوکلاو به 15 متر هم می رسد. 

اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی FTZ : به طور خیلی ساده و کوتاه اتوکلاو دندانپزشکی دستگاهی است که با بالا و پایین بردن فشار و دما باعث استریل کردن انواع وسایل دندانپزشکی اعم از فلزی،سیلیکونی و… میشود .

در دندانپزشکی از اتوکلاوهای کلاس B  استفاده میشود .

اتوکلاوهای دندانپزشکی باعث اطمینان خاطر بیمار از عدم انتقال بیماریها میشود .

در مارکت دندانپزشکی اتوکلاوهای ایرانی،چینی و اروپایی موجود میباشند.

ار همین رو انتخاب اتوکلاو دندانپزشکی مناسب همواره دغدغه ی دندانپزشکان محترم بوده است.

از آنجا که وزارت بهداشت استفاده از اتوکلاو دندانپزشکی را برای پزشکان محترم اجباری نموده در اینجا چند راهنمایی برای خرید اتوکلاو دندانپزشکی خدمت شما ارائه میشود .

 

درهنگام خرید باید به موارد زیر توجه کرد:

1.اصالت

2.ضمانت

3.قیمت

4.تامین قطعات

اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی FTZ | اتوکلاو ایرانی فیروزدنتال | اتوکلاو ایرانی | اتوکلاو دندانپزشکی ارزان | اتوکلاو فیروزدنتال

اصالت:

در بازار دندانپزشکی اطمینان از اصالت کالا حرف اول را میزند و همواره باید هنگام خرید مطمئن بود که آیا کالایی که دارد خریده میشود همان جنس اصل میباشد یا از اسم شرکتی برای فروش آن جنس دارد استفاده میشود برای همین توصیه میشود از فروشندگان معتبر  یا از شرکت واردکننده اصلی خریداری شود .

 

ضمانت:

درهنگام خرید اتوکلاو دندانپزشکی حتما باید توجه شود که آیا دستگاه موردنظر گارانتی معتبر دارد یا خیر . امروزه بعضی از سودجویان با استفاده از نام شرکتهای معتبر ، شروع به فروش اتوکلاوهای غیراصلی و فاقد گارانتی میکنند برای همین همواره توصیه میشود هنگام خرید از شرکت اصلی واردکننده استعلام گرفته شود .

 

قیمت:

همواره باید توجه داشت قیمت اتوکلاو دندانپزشکی مطابق با قیمت شرکت واردکننده باشد ، هر گرونی و ارزونی بی حکمت نیست .

برای مشاهده لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی روی این لینک کلیک کنید.

تامین قطعات:

یکی از مهمترین مسائل در خرید دستگاههای دندانپزشکی به خصوص اتوکلاو توجه به در دسترس بودن قطعات یدکی به مدت 10سال پس از خرید دستگاه میباشد.

 

شرکت فیروزطب زمان(فیروزدنتال)

 

شرکت فیروزطب زمان(فیروزدنتال) با سابقه بیش از 25سال در زمینه تجهیزات دندانپزشکی این شرایط را فراهم نموده تا دندانپزشکان محترم اطمینان خاطر از اصالت ، گارانتی معتبر ، قیمت بسیار مناسب و موجود بودن قطعات یدکی را داشته باشند .

اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی FTZ | اتوکلاو ایرانی فیروزدنتال | اتوکلاو ایرانی | اتوکلاو دندانپزشکی ارزان | اتوکلاو فیروزدنتال

4.6/5 - (103 امتیاز)
فیروز دنتال
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *