گارانتی و خدمات پس از فروش تجهیزات دندانپزشکی در فیروز دنتال

گارانتی و خدمات پس از فروش فیروز دنتال

گارانتی و خدمات پس از فروش تجهیزات دندانپزشکی در فیروز دنتال

 

 

با سلام و وقت بخیر به خوانندگان عزیز وبلاگ فیروز دنتال ، دوباره در خدمت شما هستیم به بهانه توضیحی کوتاه درباره گارانتی و خدمات پس از فروش تجهیزات دندانپزشکی در شرکت فیروز طب زمان ( فیروز دنتال ) .

 

شرکت فیروز طب زمان ( فیروز دنتال ) با سابقه ای بیش از 25 سال فعالیت در زمینه تجهیزات دندانپزشکی با هدف جلب رضایت مشتریان و حصول اطمینان از اصالت محصولات کلیه دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی را با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

گارانتی تجهیزات دندانپزشکی در فیروز دنتال فقط با ارائه برگه گارانتی و ثبت سریال محصولات در زمان خرید و همچنین تاییدیه نصب محصول ، معتبر خواهد بود ، لذا برگه گارانتی کلیه تجهیزات دندانپزشکی در هنگام فروش به خریداران محترم تحویل داده می شود و مشتریان گرامی موظف به نگهداری و حفظ آن می باشند ، چرا که کارت های گارانتی مجددا صادر نمی شوند .

در طول مدت یک سال گارانتی تجهیزات دندانپزشکی فروخته شده در صورتی که محصول خریداری شده مشتری نیاز به تعمیر و سپس قطعه داشته باشد . کلیه قطعات مورد نیاز توسط شرکت تامین می شود و بعد از اتمام مدت زمان گارانتی ، دوره خدمات پس از فروش آغاز خواهد شد . شرکت فیروز طب زمان ( فیروز دنتال ) در دوره ده ساله خدمات پس از فروش تجهیزات دندانپزشکی ، خود را موظف به تامین کلیه قطعات مورد نیاز آنها می داند .

 

4.6/5 - (108 امتیاز)
فیروز دنتال
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *